Otrdienās plkst.14.00 un 17.00

Piektdienās plkst.14.00 un 17.00

Sestdienās plkst.15.00

aicinām uz Brīvības ielu 180 (1.stāvs). Varēsi uzzināt visu par BYAS, saņemt Sejas Liftera un Acu Liftera prezentācijas procedūru bez maksas, uzzināt, kā šī mājas skaistuma kopšanas mobīlā ierīce var kļūt Tava. Bet varbūt vēlēsies pievienoties mūsu aktīvajai un jaukajai komandai un jau pirmajā mēnesī nopelnīt neticami labus ienākumus klāt saviem esošajiem ienākumiem.

Lūdzu piesaki sevi laicīgi, vietu skaits ierobežots!

PIESAKIES ŠEIT!Ja Jums interesētu Siguldas apkaime, salons Tunissa, Leona Paegles ielā 7/1, 2.stāvā  vienmēr būs priecīga sarīkot prezentāciju Jums pēc pieprasījuma. Saņemsi sejas un acu prezentācijas procedūru bez maksas, varēsi kļūt par šīs bioloģiski jaunības aktivizācijas sistēmas īpašnieci, lai veiktu procedūras mājās, ietaupot laiku līdzekļus skaistuma klīnikās. Kā arī uzzināsi par iespēju pievienoties mūsu fantastiskajai BYAS komandai, kura jau pirmajā mēnesī Tev palīdzēs  saņemt savu pirmo ienākumu 1000 - 4000eur.

Lūdzu piesaki sevi laicīgi, vietu skaits ierobežots!

PIESAKIES ŠEIT!


Svētdienās plkst.12.00 aicinām uz Ādažu Port Hotel skaistajām telpām uz mūsu BYAS prezentāciju. Saņemsi sejas un acu prezentācijas procedūru bezmaksas, kā arī uzzināsi vairāk par biznesa iespējām!

Lūdzu piesaki sevi laicīgi, vietu skaits ierobežots!

PIESAKIES ŠEIT!

0
 .