SEJAS LIFTERIS

Rūpējies par savu seju katru dienu!

BYAS Sejas Lifteris ir WellStar ekskluzīva viss vienā augsto tehnoloģiju ādas atjaunošanos sistēma mājas lietošanai.

 • Viss vienā! Vadošās skaistuma tehnoloģijas apvienotas vienā mobilā rokas ierīcē.
 • Hi-Tech ādas kopšanai Ekskluzīvas MPST® tehnloģijas sevī ietver: jonoforēzi (LSICT®, HLIFT®, HIIMT®), radiofrekvenci (HRF-TAS®, ATSEC®), mikrovibrāciju un EMS (LF-EMS®).
 • Risina ādas problēmas pašā saknē. Aktīvās sastāvdaļas tiek novirzītas ādas dziļumos, nevis tikai uz ādas virsmas.
 • Mobils. Ērti lietojams mājās un milzīgs laika ietaupījums. Vairāk nekā 100,000 apmierināti klienti.
 • Sensacionāla cena. Tikai 2-3 eiro par procedūru. Skaistuma salonu procedūras tagad pieejamas katram.
 • Vācijas universitāte klīnika savā efektivitātes pētījumā ir pierādījusi: līdz pat 900% vairāk hialuronskābi var atrast dziļākos ādas slāņos jau pēc vienas nedēļas BYAS Sejas Liftera procedūrām. 
 • Ideāls risinājums sejas skulpturēšanai un jaunības atgūšanai. Āda kļūst tvirtāka, mirdzošāka, izlīdzinās grumbas un negludumi. Lielisks risinājums kuperozai ādai, pigmentiem, tumšiem acu lokiem. Ar šo bionisko jaunības aktivizācijas sistēmu atgūsiet muskuļu liftingu, tvirtāku kakla un dekoltē zonu. Kā arī varēsiet viegli atbrīvoties no dubultzoda.

KAS IR BYAS SEJAS LIFTERIS


KĀ IESLĒGT BYAS SEJAS LIFTERI


KĀ STRĀDĀ SEJAS LIFTERIS


Vācijas universitātes pētījums

 

IR IESPĒJAMS IZSEKOT BYAS HIALURONSKĀBES IEKĻŪŠANAI ĀDAS DZIĻĀKAJOS SLĀŅOS

DESMIT REIZES LIELĀKA MITRUMA PIESAISTE

BYAS IZCILI SNIEDZ REZULTĀTUS ĀDAS ATJAUNOŠANAI

GALVANIC HIGH INTENSE PEELING MASK

ĀDAS DZIĻĀ ATTĪRĪŠANA AR PĪLINGA MASKU

Ādas virskārta ar Sejas Liftera un Galvanic High Intense Peeling Mask palīdzību, tiek īpaši attīrīta. Lietot apmēram 1-2 reizes nedēļā pirms programmas CLEAN dziļās ādas attīrīšanas ar Bionix Detox Serumu. Jonoforēze darbojas kopā ar mikrovibrāciju.

Uzklājiet serumu, ar Sejas Lifteri veikt kustības pa masāžas līnijām. Jābūt kontaktā visiem 4 elektrodiem. Pēc procedūras Galvanic High Intennse Peeling Mask ļaut iedarboties vē 4-7 minūtes. Kārtīgi jānomazgā.

SASTĀVS: aqua, Caprylic/capric Trigliceride, Lactic Acid, Pentylene Glycol, Sodium Polyacryldimethyl Taurate, Hydrogenated Polydecene, Capryl/Capryl Glucoside, Malachite Extract, Perfume. Parabene free.Programma: MASK

PROGRAMMA: MASK

Procedūras ilgums: 6 MINŪTES

Tilpums: 15 ml

BIONIC DETOX SERUM

ĀDAS ATTĪRĪŠANA UN ĀDAS SAGATVOŠANA JONOFORZĒZES PROGRAMMĀM AR SEJAS LIFTERI.
Āda ar Sejas Liftera un Bionik Detox Seruma palīdzību, tiek intensīvi attīrīta. Ar negatīvu jonoferēzi tā tiek ne tikai attīrīta un sagatavota turpmākajām jonoforēzes procedūrām ar Sejas Lifteri, bet jau vienlaicīgi mitrināta. Var veikt pēc ādas dziļās attīrīšanas ar pīlinga masku. 

Jonoforēze darbojas kopā ar mikrovibrāciju, kas ir lieliska dziļo audu masāža un likvidē tūsku.

Uzklājiet serumu, ar Sejas Lifteri veikt kustības pa masāžas līnijām. Jābūt kontaktā visiem 4 elektrodiem. Pēc procedūras nomazgāt.

SASTĀVS: AQUA, PENTYLENE GLYCOL, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM LACTATE, SODIUM PCA, GLYCINE, FRUCTOSE, UREA, NIACINAMIDE, INOSITOL, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, HYDROLYZED RHODOPHYCEA EXTRACT, XANTHAN GUM, SOLUBLE COLLAGEN
Programma: CLEAN
Procedūras ilgums: 3 MINŪTES
Tilpums: 50 ml

BIONIC HYALURON SERUM

ĀDAS DZIĻĀ MITRINĀŠANA UN ATJAUNOŠANA

Izmantojot Sejas Lifetra jonoferēzi, ādā dziļi un intensīvi tiek apgādata ar BIONIC Hyaluron SERUM. Hialuronskābe piesaista mitrumu, kas daudzas reizes pārsniedz pašas svaru, stimulē fibroblastu veidošanos un tādējādi veicina arī dabīgā, kolagēna veidošanos organismā (satriecošs pretgrumbu efekts). 
Serums ir pieejams trīs vecuma grupām, lai īpaši piemērotos individuālajām vajadzībām. Katrs serums satur ekskluzīvu aktīvo sastāvdaļu kompleksu kā bāzi, kas sastāv no augsti efektīvas bimolekularas hialuronskābes ar specializētu molekulāro struktūru. Tas ietver arī īpašu piedevu aktīvo sastāvdaļu kompleksus.

Ādas dziļā mitrināšana tiek vienmēr veikta pēc ādas dziļās attīrīšanas ar Bionik Detox Serumu. Pēc procedūras ar pirkstu galiem viegli izlīdzinam hialuronskābi, kas nav paspējusi tikt dziļi ievadīties ādas slāņos. Pretējā gadījumā tā veido baltu, sausu ādas virskārtu. Ja tāda izveidojudies, to atjaunojam ar ūdeni un pirkstu galiņiem to mazliet "iepliķējot'"  ādas virskārtā.

Jonoforēze darbojas kopā ar mikrovibrāciju.

Bionic Hyaluron Serum Regular:  piemērots līdz 29 gadiem jauniešu ādas veselības uzturēšanai. Ar daudz lielām molekulām, īpaši piemērots jauniem cilvēkiem. Īpašais papildu aminoskābju komplekss ir īpaši noderīgs brīvo radikāļu apkarošanā, lai novērstu priekšlaicīgu kolagēna deģenerāciju. Labam rezultātam veikt 2 procedūras nedeļā. 

SASTĀVS: AQUA, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, GLYCERIN, BISABOLOL, PROLINE, ARGININE, ALANINE, SERINE, LACTIC ACID, TOCOPHEROL

Bionic Hyaluron Serum Advanced: līdz 49 gadiem. Satur aktīvo vielu kompleksu sīko grumbiņu izlīdzināšanai. Lielisks līdzeklis pigmentācijas novēršanai. Satur gan lielās, gan mazās hialuronskābes molekulas. Labam rezultātam vismaz 2-3 procedūras nedēļā. 

SASTĀVS: AQUA, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALORUNATE, TETRAPEPTIDE -21, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL

Bionic Hyaluron Serum Premium: 50+. Papildus vitamīnu A, C, E komplekss. Satur daudz mazo molekulu un sastāvā ir īpašs vitamīnu komplekss īpaši pēc 50. Labam rezultātam iesakām 3-4 reizes nedēļā veikt ādas mitrināšanas procedūru. 

SASTĀVS: AQUA, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TOCOPHEROL, SODIUM ASCORBATE, RETINOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, XANTHAN GUM

Uzklājiet serumu, ar Sejas Lifteri veikt kustības pa masāžas līnijām. Jābūt kontaktā visiem 4 elektrodiem.

Programma: NUTRI, FIRM, LIFT

Procedūras ilgums: 6 MINŪTES

Tilpums: 50 ml

INTENSE FORMING GEL

SEJAS SLAIDAM OVĀLAM, DUBULTZODU LIKVIDĒŠANAI. Radiofrekvences procedūra nevēlamo taukaudu likvidēšanai.
Uzklājiet uz vēlamās sejas zonas aktīvo gēlu un ar Sejas Lifteru sasildīt vēlamo darba zonu 3-4 sekundes un tad ar apļveida kustībām (plūmes lielumā) apstrādājiet vēlamo laukumu virzoties pēc kārtas uz nākamām darbības zonām. Visas sejas apstrādei 3 minūtes. Pēc procedūras iemasējiet gēlu, pārpalikumu var nomazgāt ar ūdeni. Pēc procedūras variet uzklāt attiecīgi dienas vai nakts krēmu. 

Pārliecinieties, lai vienmēr gēls procedūras laikā ir pietiekamā daudzumā.

Programma: SHAPE

Procedūras ilgums: 3 MINŪTES

ĀDAS NEGLUDUMU IZLĪDZINĀŠANA, ĀDAS ĻENGANUMA NOVĒRŠANA. Radiofrekvences procedūras sejas ovāla tvirtumam, ādas elastības uzlabošanai. Kā arī izlīdzināti ādas negludumi.
Uzklājiet uz vēlamās sejas zonas aktīvo Intense Forming Gel gēlu un ar Sejas Lifteru sasildīt vēlamo darba zonu 3-4 sekundes un tad ar apļveida kustībām (plūmes lielumā) apstrādājiet vēlamo laukumu virzoties pēc kārtas uz nākamām darbības zonām. Visas sejas apstrādei 3 minūtes. Pēc procedūras iemasējiet gēlu, pārpalikumu var nomazgāt ar ūdeni. Pēc procedūras variet uzklāt attiecīgi dienas vai nakts krēmu. 

Pārliecinieties, lai vienmēr gēls procedūras laikā ir pietiekamā daudzumā

Programma: STRET, SHAPE

Procedūras ilgums: 3 MINŪTES

SASTĀVS:  GLYCERIN, AQUA, BUTYLENE GLYCOL, HYDROLYZED RHODOPHYCEA EXTRACT, CARBOMER, PHENYLPROPANOL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, XANTHAN GUM, PARFUM, PROLINE, ARGININE, LACTIC ACID, ALANINE, SERINE

Tilpums: 75 ml

GALVANIC EYE LIFT MASK

ACS ZONAS AIZSARDZĪBA UN ATJAUNOŠANA. Izcils risinājums tūlītējam efektam. Maska ar Sejas Liftera palīdzību ievada aktīvās vielas mūsu acs zonas ādas dziļākajos slāņos  un sniedz izcilu tūlītējus rezultātus. Aktīvā viela SYN®-AKE kopā ar īpašo formulu būs labs palīgs īpašiem pasākumiem izskatīties lieliski.

Var lietot kā serumu acs zonai zem dienas vai nakts krēma.

Jonoforēze darbojas kopā ar mikrovibrāciju.

GATULINE LINK N LIFT un LUMIN EYE BOOSTER®:

 • redzami atjauno visas acu kontūras grumbas
 • efektīvi likvidē acs maisiņus un pietūkušus acs plakstiņus
 • izcils risinājums acs tumšiem lokiem
 • samazina pelēkas un dzeltenīgas acs ādas krāsu, sniedzot ādai dabīgu un veselīgu atjauninājumu.

Uzklājiet serumu, ar Sejas Lifteri veikt kustības pa masāžas līnijām. Jābūt kontaktā visiem 4 elektrodiem.

SASTĀVS: aqua, caprylic/capric triglyceride, isopropyl palmitate, pentylene glycol, butylene glycol, niacinamide, sodium polyacryldimethyl taurate, fructose, hydrogenated polydecene, maris aqua, ethylhexyl stearate, fraxinus excelsior bark extract, tocopheryl acetate, glycerin, caprylyl/ capryl/ glucoside, sodium hyaluronate crosspolymer, polyglyceril-4 diisostearate/ polyhydroxystearate/ sebacate, sodium isostearate, glycol acid, silanetriol potassium citrate, hydrolyzed agin, aesculus hippocastanum extract, phenethyl alcohol, sucrose, dipeptide diaminobutyroyl benzylamide dictate citriacid, potassium sorbate

bez parabēniem.

Programma: MASK

Procedūras ilgums:  6 minūtes  

Tilpums: 15 ml

GALVANIC LIFT MASK

AIZSARDZĪBA UN ATJAUNOŠANAIzcils risinājums tūlītējam efektam. Maska ar Sejas Liftera palīdzību ievada aktīvās vielas mūsu ādas dziļākajos slāņos un sniedz izcilu tūlītējus rezultātus. Aktīvā viela SYN®-AKE kopā ar īpašo formulu būs labs palīgs īpašiem pasākumiem izskatīties lieliski.Var lietot kā serumu zem dienas vai nakts krēma.

Jonoforēze darbojas kopā ar mikrovibrāciju. Uzklājiet serumu, ar Sejas Lifteri veikt kustības pa masāžas līnijām. Jābūt kontaktā visiem 4 elektrodiem.

SYN®-AKE:

 • darbojas kā „dabisks sejas muskuļu relaksants” (= bioloģiskais Botox)
 • palīdz daudziem maziem mīmiskiem muskuļiem novērst saspringumu
 • padara seju gados jaunāku, neradot “sasaldētus” sejas vaibstus
SASTĀVS: AQUA, CAPRYLYL METHICONE, PEG -12 DIMETHICONE/PPG-20 CROSSPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, NARCISSUS TAZETA BULB EXTRACT, SOLUBLE COLLAGEN, SQUALANE, CERAMIDES, SODIUM HYALURONATE, ETHYLHEXYL STEARATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SODIUM ISOSTEARATE, CARBOMER, SODIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, HYDROGENATED POLYDECENE, TRIDECETH-10, PARFUM, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.

Programma: MASK

Procedūras ilgums:  6 MINŪTES 

Tilpums: 50 ml

PIESAKIES UZZINĀT VAIRĀK!

BYAS SEJAS LIFTERS IR WELLSTAR EKSKLUZĪVS MULTI PRO SINHRONĀS TEHNOLOĢIJAS. 
SEJAS LIFTERĪ APVIENOTAS PROFESIONĀLAS TEHNOLOĢIJAS ĀDAS ATJAUNOŠANAI

JONOFORĒZE (I0-)  

Pretējās polaritātes piesaista vai atgrūž vienu otru. Tieši šis ir galvenais fizikas princips, ko izmanto jonoforēze. Absolūti nekaitīga, ādai ļoti saudzīga tehnoloģija, kā to attīrīt visdziļāk. 
Intensīva ādas attīrīšana: Ādas attīrīšanai izmanto Sejas Lifteri un Detox serumu. Āda tiek attīrīta no pašiem dziļākajiem slāņiem.
Jonoforēze darbojas kopā ar mikrovibrāciju, kas stimulē starp šūnu telpu vielmaiņas procesiem, veicot dziļo audu masāžu un palīdz ievadīt aktīvās sastāvdaļas dziļākajos ādas slāņos.


JONOFORĒZE (I0+) 

Pretējās polaritātes piesaista vai atgrūž vienu otru. Tieši šis ir galvenais fizikas princips, ko izmanto jonoforēze. Absolūti nekaitīga, ādai ļoti saudzīga tehnoloģija, kā to attīrīt visdziļāk. 
Dziļā ādas mitrināšana: Ādas dziļai mitrināšanai Sejas Lifters darbojas kopā ar kādu no BYAS aktīviem serumiem. Tie ir hialuronskābes aktīvie serumi (trīs dažādu vecumu grupām) vai Galvanic Lift galvansikās maskas ievadīšana dziļākajos ādas slāņos. Šī tehnoloģija tiek izmantota arī BYAS pīlinga seruma un BYAS Galvaniskās acu maskas ievadīšanai.

Jonoforēze darbojas kopā ar mikrovibrāciju, kas stimulē starp šūnu telpu vielmaiņas procesiem, veicot dziļo audu masāžu un palīdz ievadīt aktīvās sastāvdaļas dziļākajos ādas slāņos.


RADIOFREKVENCE (RF)

Jo vecāki mēs kļūstam, jo mazakatīvāka vielmaiņa norit mūsu sejas ādā. Muskuļu tonuss kļūst zems un veidojas taukaudu kabatas vaigu, kakla un zoda rajonos. Sejas Lifters ar ardiofrekvenču siltuma viļņiem sasilda šīs taukšūnas līdz to membrāna kļūst caurlaidīga, aktivizējas "sadegšanas" process un sejas ovāls kļūst daudz slaidāks un gludāks. Procedūras rezultātā zudīs ne tikai tauki, bet vienlaikus notiks arī ādas atjaunošanās procesi.

Dziļās dermas iesildīšana un liftings stimulē dabīgu kolagēna izstrādi ādā, kas nodrošina ilgstošu atjaunināšanās efektu. Termiskais efekts aktivizē kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kā rezultātā samazinās grumbiņas, bet āda manāmi atgūst tās svaigo, mirdzošo izskatu. No jaunajām kolagēna šķiedrām veidojas zemādas karkass, kas nostiepj ādu no iekšienes, nodrošinot liftinga un atjauninošu efektu. Pazūd krunciņas, palēninās ādas novecošanās procesi. Veicina visu ādas funkciju atjaunošanos, audu trofikas uzlabošanos, kas piešķir ilglaicīgu rezultātu. Āda saņem jaunu reģenerējošu un atjaunojošu grūdienu. Uzlabojas mikrocirkulācija, tiek novērsti asins sastrēgumi kapilāros. Atjaunojas asinsvadu sieniņu elastīgums un caurlaidība. Atjauno tauku šūnu spēju uzturēt pareizu tauku apmaiņu. Atjaunojas dabiskie pretnovecošanas procesi.

Radiofrekvenču programmas darbojas kopā ar BYAS Intense Forming Gel, kas satur sepciālu LIPOrelāzes™ aktīvo sastāvdaļu kompleksu.ELEKTRO MUSKUĻU STIMULĀCIJA (EMS)                                                                        

Elektrostimulācija – tā ir strāvas impulsu iedarbība uz muskuļiem, pateicoties tai muskuļiem pieplūst vairāk asiņu, palielinot to kustīgumu un spēku, kā arī nostiprinās muskuļu tvirtums un sejas ovāls kļūst daudz slaidāks un stingrāks.


MIKROVIBRĀCIJA

Dziļo autu masāža, kas atbrīvo starpšūnas telpu labākiem vielmaiņas procesiem, palīdz darboties limfatiskai sistēmai.


Nav ieteicams lietot:

 • Cilvēkiem ar metāla implantiem strāvas plūsmas zonā vai pastāvīgām pildvielām apstrādes zonā.

 • Sievietēm bērniņa gaidībās vai zīdīšanas periodā.

 • Cilvēkiem ar novājinātu imūnsistēmu vai personām ar imūnsistēmu bloķējošām slimībām, kā arī cilvēkiem, kas lieto imūnsistēmas blokatorus.

 • Personām, kam apstrādes zonās ir ļaundabīgas saslimšanas vai operēta āda.

 • Personām, kurām ir simptomi, kas var aktivizēties karstuma iedarbībā, piemēram, herpes sindroms (apstrādes zonā).

 • Personām, kurām apstrādes zonā ir sindromi, kas nav piemēroti procedūras veikšanai, piemēram rētas, psoriāze, ekzēma vai izsitumi.

 • Personām, kurām apstrādes zonā bijušas ķirurģiskas iejaukšanās, lāzerterapija vai dziļš ķīmiskais pīlings pēdējo 3 mēnešu laikā vai šādu iejaukšanos atstātas sekas, kas vēl nav līdz galam sadzijušas.

 • Presonām, kas jaunākas par 18 gadiem. 


  PIESAKIES UZZINĀT VAIRĀK!

0
 .