RENEWLIFE

KĀPĒC MĒS NOVECOJAM? 

PAGRIEZ LAIKU ATPAKAĻ!

Katra cilvēka šūna dzīves laikā dalās 60-80 reizes un tad tā iet bojā. Šajā dalīšanās procesā lielu nozīmi sniedz telomēri. Katrā dalīšanās procesā tie aizsargā mūsu DNS no bojājumiem. Tomēr katrā šūnas dalīšanas procesā šie telomēri saīsinās un pie kritiskās robežas šī šūna vairs netiek aizsargāta un tā iet bojā. Saglabāt šūnu jaunību ir galvenais iemesls rūpēs par mūsu veselību.

CIK ĀTRI MĒS NOVECOJAM UN SASLIMSTAM?

Ir vairāki faktori, kas veicina mūsu novecošanos un šo telomēru saīsināšanos.

IMUNE ReNewLife ® ir 100% DABĪGS PRODUKTS! TO SASTĀVDAĻAS IR ORGANISKAS UN SATUR 100% DABĪGUS AUGUS TĀDUS KĀ ASTRAGALUS, JŪRAS ZĀLES UN SPIRULĪNU. TĀS SAUDZĪGĀ ŽĀVĒŠANAS REZULTĀTĀ IR PALIKUŠAS DZĪVAS UN AKTĪVAS!

Pirmais faktors

Oksidatīvais stress, kuru izraisa brīvie radikāļi. Brīvos radikāļus galvenokārt izraisa ārējie faktori, piemēram, smēķēšana, alkohola lietošana, vides piesārņojums un hronisks stress. Tomēr galvenais brīvo radikāļu avots ir (novecošanās) mitohondriji mūsu šūnās. Brīvie radikāļi izraisa smagu šūnu bojājumu. Šo traumu uzkrāšanās izraisa funkcionālus zaudējumus, novecošanu, slimības un, protams, nāvi!

otrais faktors

To izraisa iekaisumi, kas rodas no mutes un zobu iekaisumiem, kā arī no barības vielu vai tauku nogulsnēm. Šie negatīvie faktori šo kaitējumu ietekmē saīsina mūsu telomērus. Mēs novecojam ātrāk un sākam biežāk slimot. Slimības pārtop hroniskās slimībās un neizbēgami noved pie nāves.

BIOLOĢISKĀ PULKSTEŅA PAGARINĀŠANA! AIZSARGĀJIET TELOMĒRUS!

Uz šodienu pētījumi mums ir pierādījuši, ka pagarināt un pat atjaunot mūsu bioloģisko pulksteni ir iespējams! 

Mēs varam ne tikai apstādināt šūnas novecošanos, bet ir rastas unikālas iespējas pagarināt mūsu šūnās telomērus 

un tādejādi pagarināt šūnas dzīves ilgumu! 

2009.gadā tika piešķirta Nobeļa Prēmija pētījumā kā apstādināt un pagarināt telomēru garumu mūsu šūnās. Kādā veidā tie ietekmē novecošanos un ka enzīms telomerāze ir mūsu šūnu telomēru aizsargs.

Mēs zinām, ka brīvie radikāļi nodara lielu kaitējumu mūsu telomēriem, tāpēc to aizsardzība ir loti svarīga katram no mums!

Antioksidantu vitamīni A, C un E ir lieliski aizsargi cīņā ar brīvajiem radikāļiem. Vēl efektīvāk šo funkciju veicina karatonoīdi, flavonoīdi un astakstantīns, kuri izveido spēcīgu režģi un darbojas kā komanda.

JAU IR APMĒRAM 12 000 PĒTĪJUMI UN PUBLIKĀCIJAS PAR TELOMĒRIEM UN TELOMERĀZI!

CYCLOASTRAGENOL

Cycloastragenol  galvenā sastāvdaļa un telomerāzes aktivators. Iegūts no auga astragalus mem

branaceous, pazīstams arī kā mongolian. Vis ārstnieciskais augs ir vēsturiski pazīstams tradicionālajā ķīnas medicīnā tūkstošiem gadu.

ASTAKSANTĪNS

Astaksantīns ir nepārspēta dabas velte, kas, salīdzinot ar citiem plašāk zināmajiem dabiskiem antioksidantiem, ir pasaulē spēcīgākais. Ar savu antioksidatīvo iedarbību. Astaksantīns ir 560 reižu pārspēj zaļās tējas ekstraktu, pat 6000 reižu – C vitamīnu, 500 reižu – E vitamīnu un 800 reižu – koenzīmu Q10.

Astaksantīns ir viens no iedarbīgākajiem dabiskajiem cīnītājiem pret šūnu novecošanos, kas saudzē šūnas no bojājumiem un aktivizē to jaunradi.

HLORELLA 

Jūras superfoods. Ļoti spēcīgs šūnu attīrītājs no papa ķermeņa radītajiem, ar uztura u

zņemtajiem un vides nonākušajiem toksīniem.

SPIRULINA

Jūras superfoods. Ar vairāk kā 3000 dažādiem vitamīniem, enzīmiem, antioksidantiem, aminoskābēm, augus proteīniem, gamalinolic skābi. dabisk

ajām Omega 3 un 6 taukskābēm.

VITAMĪNS D

Anti novecošanās spēcīgs ierocis. Novērš osteoporosis, depresiju un iekaisumu.

POLIFENOLI

Novērš "kluso" iekaisumu. Dabiskais anti novecošanās spēks.

BYAS IMUNE RENEWLIFE : LĪDZ 40 GADU VECUMAM


SASTĀVDAĻAS ReNewLife: Lamothamnium aļģes pulveris, hidroksipropilmetilceluloze (kapsulas apvalks), spirulīnas pulveris, hlorellas pulveris, mikroaļģe haematococcus pulvialis (5% astaksantīns), acerola pulveris, granātābolāta ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, taukskābes atbrīvojošās vielas -magnija sāļi, astragalus ekstrakts, holekalciferols


LIETOŠANAS IETEIKUMS ReNewLife: Dienas laikā jāuzņem ne vairāk kā divas kapsulas, uzdzerot daudz ūdens (no rīta un vakarā)


TILPUMS: 60 kapsulas

BYAS IMUNE RENEWLIFE "PREMIUM" - PĒC 40 GADIEM VAI, JA TAVS DZĪVES VEIDS NAV VESELĪGS, TEV IR NEVESLĪGI IERADUMI, LIELA SLODZE

SASTĀVDAĻAS ReNewLife Premium: Lamothamnium aļģes pulveris, mikroaļģe haematococcus pulvialis (5% astaksantīns), hidroksipropilmetilceluloze (kapsulas apvalks), spirulīnas pulveris, hlorellas pulveris, granātābolāta ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, kalcija askorbāts, astragalus ekstrakts, taukskābes atbrīvojošās vielas - magnija sāļi, holekalciferols

LIETOŠANAS IETEIKUMS ReNewLife Premium: Dienas laikā jāuzņem ne vairāk kā divas kapsulas, uzdzerot daudz ūdens (no rīta un vakarā)

TILPUMS: 60 kapsulas

0
 .