ĶERMEŅA LIFTERIS

BYAS Ķermeņa Lifteris- nost ar lieko svara, 

celulītu, strijām un ādas ļenganumu! BYAS Ķermeņa Lifteris ir Wellstar ekskluzīva augsto tehnoloģiju ķermeņa veidošanas sistēma gan  mājas lietošanai, gan salonos – Viss vienā! 
 • Vadošas skaistumkopšanas tehnoloģijas vienā nelielā ierīcē.
 • Moderna ķermeņa skulpturēšana.
 • Ekskluzīva MPST ™ tehnoloģija apvieno: RADIOFREKVENCES, EMS (ELEKTRO MUSKUĻU STIMULĀCIJAS) UN MIKROVIBRĀCIJAS.
 • 100 programmu apvienojums.
 • Viegls un mobils.
 • Ērti lietojams.
 • Vairāk kā 100 000 apmierināti klienti visā Eiropā.
 • Sensacionāla procedūras cena – tikai pāris eiro par vienu procedūru.
 • Āda kļūst tvirtāka, gludāka. Ķermenis kļūst slaidāks, pateicoties taukaudu "sadedzināšanai". Ideāls risinājums ādas negludumiem - celulītam, strijām, krūšu pacelšanai.
 • Lielisks rezultāts ir trīs komponentu sadarbībā: Ķermeņa Liftera procedūras kopā ar Body Forming Gel + XLR 8 Caps kapsulas + Transformation Shake

 body Forming gel

Speciāli  BYAS Ķermeņa Lifterim  un sistēmai ВYAS Perfection tika izstrādāts augsti inovatīvs nostiprinošs gēls ķermenim Body Forming Gel, ekskluzīvi priekš WellStar, kura speciāls īpašais  ingredients ir LIPOreleaseTM  komplekss, kas  palīdz sagraut tauku nogulsnējumus unikālā ceļā. Īpašu LIPOreleaseTM faktoru komplekss – satur ļoti spēcīgu sarkano aļģu ekstrakta un sarežģītu aminoskābju kombināciju.    

Salīdzinājumā ar kofeīnu kā vadošo komponentu nostiprinošos preparātos , kompleksa LIPOreleaseTM komponenti arī darbojas starpšūnu telpās, palīdzot divas reizes labāk inhibēt tauku veidošanos (lipoģenēze) un vienādā mērā efektīvi stimulēt tauku samazināšanos (lipolīze).  

Labākiem rezultātiem lietojiet Ķermeņa Lifteri kombinācijā ar Transformation Shake un XLR 8 CAP kapsulām!

Sastāvs: glicerīns, akva, butilēnglikols, sarkano aļģu hidrolizēts ekstrakts, karbomērs, fenilpropanols, pentilēna glikols, nātrija hlorīds, ksantāna kauleņkoku sveķi, parfīms, prolīns, arginīns, pienskābe, alanīns, serīns. Nesatur parabēnus.   

Lietošana: Pirms procedūras uzsākšanas uzklāt gēlu pa visu nepieciešamo ķermeņa daļu. Pēc procedūras to iemasēt, nemazgāt.

Tilpums: 150 ml. 

Izgatavots Vācijā.  

XLR 8 CAPS


Pārtikas piedevas želatīna kapsulu veidā, konjugētā linolskābe (CLA), lineļļa, plūškoka sēklu eļļa un vitamīns E. Mūsdienu pētījumi atklāj, ka CLA spēlē svarīgu lomu tauku sastāva izlīdzināšanā organismā un noved pie muskuļu proporciju maiņu attiecībā taukiem. 

XLR8 Caps aktīvs ingredients ir CLA, kurai piemīt lieliskas tauku dedzināšanas īpašības: 

 • konjugētā linolskābe (CLA).  CLA ir speciāla, daudzo nepiesātināto taukskābju daudzums. Tā samazina tauku saturu, kas nokļūst šūnās pēc ēšanas, kā arī palielina ātrumu, ar kuru tauki sadeg muskuļos. CLA ietekmē vielmaiņu kā īsta turbo uzlādes ierīce, kas padara to ideālu optimālu rezultātu sasniegšanai ar  Ķermeņa  Lifteri.  

Labākiem rezultātiem lietojiet Ķermeņa Lifteri kombinācijā ar Transformation Shake un XLR 8 CAP kapsulām!

Sastāvs: vitamīns E, saflora eļļas konjugētās linolskābes (CLA), želatīns, glicerīns (mitrinātājs), lineļļa (14,2%), plūškoka sēklu eļļa (7,1%), vitamīns E (d–alfa–tokoferols), jaudīgs ekstrakts, tokoferols (antioksidants).   

Lietošana: Viena kapsula kopā ar ēdienreizēm. Maksimums 3 kapsulas dienā.

Tilpums:  60 kapsulas, 72 g

Izgatavots Vācijā.

TRANSFORMATION SHAKE

Gards šeiks metabolisma aktivizēšanai. Transformation Shake satur vitāli svarīgas augstākās kvalitāte

s piegādātāju vielas, kas pretojas muskuļu masas sabrukumam svara zaudēšanas laikā, mainot muskuļu masas un tauku masas attiecības, novēršot jo–jo efektu. Bagātīgs proteīna kokteilis uz piena olbaltuma bāzes ar vitamīniem un minerālvielām. 

Ieteicams lietot vakarā, kas aktīvi darbojas visas nakts laikā! Tievējam kamēr guļam!

Šis papildus metaboliskais dzinējs ar papildus enerģiju garantē, ka tauki sadeguši maksimālā ātrumā visas nakts garumā, palielinot tauku sabrukšanas kopējo līmeni. Lai iegūtu maksimālo atdevi no sava ķermeņa tauku sadedzināšanas, Transformation Shake speciālu aminoskābju kompleksu, kas darbojas nakts laikā.     

Labākiem rezultātiem lietojiet Ķermeņa Lifteri kombinācijā ar Transformation Shake un XLR 8 CAP kapsulām!

Sastāvs: vitamīni B1, B2, B12, B6, kalcijs, magnijs, dzelzs, slēns, sūkalu proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts, vaniļas pāksts ekstrakts, ksantāna sveķi, vārāmais sāls, sojas lecitīns, pulveris ar vaniļas garšu, Burbonas vaniļa, vaniļas aromatizētājs, krējuma aromatizētājs, vīnskābe, nātrija ciklamāts, stēvijas ekstrakts, nātrija saharīns, sukraloze. 

Lietošana: 2 mērkarotes (20 g) iejaukt ūdenī vai pienā ar zemu tauku saturu.

Tilpums: 500 g 

Garša: Vaniļas

Izgatavots Vācijā.

RADIOFREKVENCE (RF)

Jo vecāki mēs kļūstam, jo mazakatīvāka vielmaiņa norit mūsu sejas ādā. Muskuļu tonuss kļūst zems un veidojas taukaudu uzkrājumi. Ķermeņa Lifteris ar radiofrekvenču siltuma viļņiem sasilda šīs taukšūnas līdz to membrāna kļūst caurlaidīga, aktivizējas "sadegšanas" process un tauki tike "sadedzināti". Procedūras rezultātā zudīs ne tikai tauki, āda atgūs tvirtumu, tiks novērsts ādas ļenganums. Tiks izlīdzinātas stridas, ādas negludumi un atrisināts celulīts. Vienlaikus tam notiks arī ādas atjaunošanās procesi.

Dziļās dermas iesildīšana un liftings stimulē dabīgu kolagēna izstrādi ādā, kas nodrošina ilgstošu atjaunināšanās efektu. Termiskais efekts aktivizē kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kā rezultātā samazinās grumbiņas, negludumus, ļenganumu, āda manāmi atgūst tvirtumu un jaunību. No jaunajām kolagēna šķiedrām veidojas zemādas karkass, kas nostiepj ādu no iekšienes, nodrošinot liftinga un atjauninošu efektu. Palēninās ādas novecošanās procesi. Veicina visu ādas funkciju atjaunošanos, audu trofikas uzlabošanos, kas piešķir ilglaicīgu rezultātu. Āda saņem jaunu reģenerējošu un atjaunojošu grūdienu. Uzlabojas mikrocirkulācija, tiek novērsti asins sastrēgumi kapilāros. Atjaunojas asinsvadu sieniņu elastīgums un caurlaidība. Atjauno tauku šūnu spēju uzturēt pareizu tauku apmaiņu. Atjaunojas dabiskie pretnovecošanas procesi.

Radiofrekvenču programmas darbojas kopā ar BYAS Intense Forming Gel, kas satur sepciālu LIPOrelāzes™ aktīvo sastāvdaļu kompleksu.

Ķermeņa Lifterī pastāv trīs dazādas ķermeņa RF programmas.

ELEKTRO MUSKUĻU STIMULĀCIJA (EMS)                                                                        

Elektrostimulācija – tā ir strāvas impulsu iedarbība uz muskuļiem, pateicoties tai muskuļiem pieplūst vairāk asiņu, palielinot to kustīgumu un spēku, kā arī nostiprinās muskuļu tvirtums un sejas ovāls kļūst daudz slaidāks un stingrāks.

Ķermeņa Lifterī pastāv trīs daāžadas EMS programmas dāžādiem muskuļu dziļumiem.

MIKROVIBRĀCIJA

Dziļo audu masāža, kas atbrīvo starpšūnas telpu labākiem vielmaiņas procesiem, palīdz darboties limfatiskai sistēmai. Darbojas paralēli EMS procedūrām.


0
 .