GROOMSTERIS

PASAULES PIRMAIS PATENTĒTAIS SKAISTUMA HI TECH, KAS APVIENO SONIC MIKRO CIRKULĀCIJAS TEHNOLOĢIJAS UN JONOFORĒZI CAUR ELASTĪGĀM UN VADOŠĀM IONTO FLEX MATERIĀLA ŠĶIEDRĀM

Groomsteris attīra ādu un veic ādas detoksikāciju tās dziļumā un augstas aktivitātes sastāvdaļas nogādā dziļākajos ādas slāņos.

TIKAI 3 MINŪTES NO RĪTA UN 3 MINŪTES VAKARĀ SEJAS INTENSĪVAI VIRSPUSĒJAI 
UN DZIĻAI TĪRĪŠANAI UN KOPŠANAI!

BYAS profesionālā mājas skaistuma hi-tech sistēma SEJAS UN ĶERMEŅA DZIĻAI ATTĪRĪŠANAI UN KOPŠANAI!

PIESAKIES UZZINĀT VAIRĀK!

TRĪS SOĻU SISTĒMA IZCILIEM SEJAS KOPŠANAS REZULTĀTIEM!

PIRMAIS SOLIS ar groomsteri. Profesionāla dziļa attīrīšana un detox ar BYAS GroomsterI

Āda tiek attīrīta un veikta dziļa detoksikācija ādas virspusē, gan ādas dziļākajos slāņos šūnu līmenī un tiek sagatavota turpmākajām skaistuma procedūrām.

Tikai 60 sekundes no rīta un 60 sekundes vakarā! Un tava āda būs perfekta attīrīta!

OTRAIS SOLIS ar sejas lifteri.

Pateicoties jonoforēzei tiek izlīdzinātas krunkas. Nošļukusi un sagurusi āda kļūst stingrāka, tvirtāka un sejas ovāls tiek piepacelts un atgūst savu tonusu pateicoties EMS. Ar radiofrekvences palīdzību viegli tiek likvidēti tauku uzkrājumi apaļo vaigu un dubultzodu rajonā, ādas liftings. Tiek veidots jauns sejas ovāls.

Tikai 2-3 reizes nedēļā, veicot 10 minūšu procedūru, atgūsti ādas starojumu!

TREŠAIS SOLIS ar groomsteri. Ar BYAS GroomsterI

Profesionāla ādas aprūpe un ādas DNS atjaunošana.

Aktīvās sastāvdaļas ādas dziļākajos slāņos aktivizē dienas garumā ādas aizsardzību un āda kļūst mīksta un zīdaina visas dienas garumā. Savukārt vakarā, pateicoties Groomster šūnu dzīves laiks kļūst garāks, jo tiek saglabāts telomēru garums.

Tikai 2 minūtes no rīta un vakarā, āda kļūst zīdaina, mīkats, un ādai tiek atgriezti jaunības procesi!


Kļūsti 20 gadus jaunāka!

JŪTIES 20 GADUS JAUNĀKA!

IR ATKLĀTS JAUNĪBAS NOSLĒPUMS! TIKAI 60 MINŪTES NEDĒĻĀ! 

PATEICOTIES JAUNAJĀM MŪSDIENU TEHNOLOĢIJĀM, KATRAM SAVS KOSMĒTISKAIS SALONS TAGAD VAR BŪT MĀJĀS VISAI ĢIMENEI!

 PIESAKIES UZZINĀT VAIRĀK!

IONTO SONIC DEEP CLEAN & DETOX FACE MOUSSE

BYAS Groomsteris ir pirmā profesionālā mājas skaistuma ierīce ar Ionto Sonic sejas kopšanas tehnoloģiju. Šīs speciālās tehnoloģijas ir jaunums, kas pateicoties Ionto Flex materiāla veidotajām šķiedrām veic 2 pakāpju tīrīšanu un detoksikāciju vienlaikus.

  • āda tiek dziļi attīrīta un veikta dziļa detoksikācija. Ar negatīvas jonoforēzes palīdzību uz ādas virsmu tiek “izvilkti” pozitīvi lādēti piesārņojumi no ādas dziļākajiem slāņiem.
  • tajā pat laikā tiek attīrīta ādas virsējie slāņi. To veic Groomstera Ionto FLEX šķiedras kopā ar Sonic Mikro Cirkulācijas Tehnoloģiju. Efektīvi tiek izvadīti un notīrīti kaitīgās vides netīrumi, atmirušās ādas šūnas, make up, tauku un baktēriju izraisītās sekas uz ādas virsmas.

BYAS Ionto Sonic Attīrīšanas Tehnoloģija dziļi attīra ādu un veic detoksikāciju. Vides piesārņojuma un metabolisma gala produkti, kas pievelkas pozītīvi lādētājām ūdens molekulām ādas dziļākajos slāņos, tiek izvilkti ādas virspusē. Āda ir sagatavota, lai tajā varētu ļoti dziļi un efektīvi ievadīt BYAS ādas kopšanas produktu aktīvās vielas kopā ar BYAS Groomsteri un BYAS Sejas Lifteri.

SASTĀVDAĻAS IONTO-SONIC DEEP CLEAN & DETOX FACE MOUSSE: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, PEG-9 COCOGLYCERIDES, TREHALOSE, UREA, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLYL GLYCOL, SERINE, PENTYLENE GLYCOL, GLYCOLIC ACID, ALGIN, GLYCERYL POLYACRYLATE, SODIUM HYALURONATE, PULLULAN, DISODIUM PHOSPHATE, POTASSIUM PHOSPHATE, SODIUM LACTATE, SODIUM PCA, MANNITOL, LECITHIN, SODIUM BENZOATE, SORBIC ACID, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, GLYCINE, FRUCTOSE, NIACINAMIDE, INOSITOL, LACTIC ACID, PARFUM.

Programma: FACE CLEAN

Laiks: 1 MINŪTE

Tilpums: 100 ml

IONTO SONIC SEAL & PROTECT FACE DAY CREME

Pēdējais pieskāriens no rīta.  Āda tiek pārklāta un aizsargāta, tā kļūst zīdaina visas dienas garumā pateicoties pasaules pirmajam jonizētam sejas krēmam. Tā aktīvās sastāvdaļas ir pozitīvi lādētas un tik dziļi "iestumtas" ādas dziļākajos slāņos ar Groomstera pozitīvas jonoforēzes palīdzību. Procedūras laikā jūs paaugstināsiet savas ādas aizsardzības spējas pret oksidatīvo stresu, brīvajiem radikāļiem un UV  satrojumu, kas ietekmē ādas novecošanos procesus. 

Aktīvās un spēcīgās sastāvdaļas:

  • Early Boost
  • Perfection Peptide P7
  • PhytoCellTec Alp Rose
  • Recelline

Tās aktīvi aizsargā ādu no oksidatīvā stresa, brīvajiem radikāļiem un UV gaismas izraisītajiem ādas novecošanās procesiem visas dienas garumā. Kā īpaša sastāvdaļa ātrai grumbu izlīdzināšanai ir Gatuline Expression, kas sniedz perfektu nobeigumu, lai visas dienas garumā jūs izskatītos svaigi un perfekti. Pasaules pirmais jonizētais dienas sejas krēms, kas tiek ievadīts ādas dziļākajos slāņos, sniedzot zīdainu un koptu ādu visas dienas garumā.

SASTĀVDAĻAS IONTO-SONIC SEAL & PROTECT FACE DAY CRÈME: AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PENTYLENE GLYCOL, ALCOHOL, GLYCERIN, SODIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, HYDROGENATED POLYDECENE, ACMELLA OLERACEA EXTRACT, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, ZINC OXIDE, ISOMALT, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, CITRUS GRANDIS PEEL EXTRACT, TOCOPHEROL, CERAMIDES, SQUALANE, HYDROGENATED LECITHIN, PHENETHYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, SODIUM HYALURONATE, SODIUM CARRAGEENAN, JANIA RUBENS EXTRACT, RHODODENDRON FERRUGINEUM LEAF CELL CULTURE EXTRACT, LECITHIN, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, SH-OLIGOPEPTIDE-X, ACETYL SH-HEPTAPEPTIDE-1, PARFUM, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE.

Programma: FACE CARE

Laiks: 2 MINŪTES

Tilpums: 50 ml

IONTO SONIC DNA REJUVENATE & REPAIR FACE NIGHT CREME

IONTO-SONIC DNS ATJAUNOŠANAS TEHNOLOĢIJA. Jonizētām aktīvām vielām nokļūstot ādas dziļākajos slāņos palīdz uzturēt telomēru garumu aizsargājot šūnu struktūras kodolu no oksidācijas un bojājumiem.

Pateicoties IONTO-SONIC DNS Atjaunošanas Tehnoloģijai un Groomsterim, novecojušās šūnas naktī atjauno savu darbību kā jaunas šūnas un dalās. No rīta jūsu āda jutīsies un izskatīsies kā 20 gadus jaunāka!


NOBEĻU PRĒMIJA MEDICĪNĀ 2009.gadā atklāja, kā hromosomas aizsargā telomērus.Ionto-Sonic DNS atjaunošana ar nakts krēmu. Pasaules pirmais jonizētais sejas nakts krēms ar Juvinity sniedz ādai ilgstošu jaunību ādas dziļākajos slāņos. Klīniskie testi ar Juvinity pierāda: ka tie darbojas kā “jaunības sargātāji”. Tie saglabā telomēru garumu, paildzina šūnu mūžu, aizsargā DNS no oksidatīviem bojājumiem.

SASTĀVDAĻAS IONTO-SONIC DNA REJUVENATE & REPAIR FACE NIGHT CRÈME: AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, STEARYL ALCOHOL, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, GLYCERYL STEARATE, ASTRAGALUS MEMBRANACEUS ROOT EXTRACT, ATRACTYLOIDES MACROCEPHALA ROOT EXTRACT, BUPLEURUM FALCATUM ROOT EXTRACT, TOCOPHEROL, MALTODEXTRIN, XANTHAN GUM, ORIGANUM MAJORANA LEAF EXTRACT, COLEUS BARBATUS EXTRACT, GERANYLGERANYLISOPROPANOL, SODIUM HYALURONATE, SH-NONAPEPTIDE-4, SH-HEXAPEPTIDE-1, PARFUM, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE.

Programma: FACE CARE

Laiks: 2 MINŪTES

Tilpums: 50 ml

IONTO-SONIC DNA REJUVENATE & REPAIR & 24 H FACE CREME

Šis krēms ir patiess šedevrs meistarībā, ko vīrietis vien varētu vēlēties saņemt no viena šāda krēma. Tas apvieno gandrīz visu vienā produktā, kas ietver veselu sistēmu. Krēma spēcīgās un aktīvās sastāvdāļas ir pozitīvi uzlādētas un ar Groomstera Ionto Flex vadošajiem sariņiem, tās tiek nogādātas dziļākajos ādas slāņos. Šis krēms ir īpaši piemērots vīrieša ādas prasībām.Tas ne tikai palīdz noturēt pareizu ādas mitrumu, bet arī palīdz novērst bārdas rugāju kairinājumus, tāpēc īpaši iesakāms tieši pēc bārdas skūšanas. Krēmi satur visu to pašu, kas ir sievietēm radītajā Ionto Sonic DNA Rejuvenate & Repair Face Day Cream plus pievienotas īpašas vērtības vīrieša vēlmēm un vajadzībām.

SASTĀVDAĻAS IONTO-SONIC DNA REJUVENATE & REPAIR & 24 H FACE CRÈME: AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, SODIUM HYDROXIDE, PANTHENOL, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, ASTRAGALUS MEMBRANACEUS ROOT EXTRACT, ATRACTYLOIDES MACROCEPHALA ROOT EXTRACT, BUPLEURUM FALCATUM ROOT EXTRACT, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, ZINC OXIDE, ISOMALT, DIMETHICONOL, XANTHAN GUM, MALTODEXTRIN, CARBOMER, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, ORIGANUM MAJORANA LEAF EXTRACT, COLEUS BARBATUS EXTRACT, CITRUS GRANDIS PEEL EXTRACT, TOCOPHEROL, SILVER, CERAMIDES, SQUALANE, GERANYLGERANYLISOPROPANOL, HYDROGENATED LECITHIN, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, SODIUM CARRAGEENAN, JANIA RUBENS EXTRACT, RHODODENDRON FERRUGINEUM LEAF CELL CULTURE EXTRACT, LECITHIN, CITRIC ACID, ETHYLHEXYL GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, SH-NONAPEPTIDE-4, LACTIC ACID, ACETYL SH-HEPTAPEPTIDE-1, PARFUM, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE.

Programma: FACE CARE

Laiks: 2 MINŪTES

Tilpums: 50 ml

IONTO SONIC DEEP CLEAN & DETOX BODY MOUSSE


Tāpat kā ir jākopj sejas āda, arī jāatīra un jākopj ir ķermeņa āda. Pirmā procedūra BYAS skaistuma plānā ir ādas dziļā attīrīšana ar Groomsteri un ķermeņa putām IONTO SONIC DEEP CLEAN & DETOX BODY MOUSSE.

Mūsdienās UV starojuma nelabvēlīgā iedarbība, neveselīgs uzturs, smēķēšana, gaisa piesārņojums, kā arī pārmērīgs ādas kopšanas līdzekļu pietlietojums, rada nogulsnes uz ķermeņa ādas virsmas un rada kaitīgus ādas atkritumus ādas dziļākajos slāņos. Galu galā, brīvo radikāļu forma, šūnu dalīšanās tiek kavēta un šūnu atjaunošanās process aizņem daudz ilgāku laiku.

Tagad izmantojot Groomstera Ionto Sonic Tehnoloģiju, kurā tiek izmantoti elastīgi sari, kas pārvietojas skaņas ātrumā, vienlaikus tiek attīrīta gan ādas virskārta, gan ādas detoksikācija tās dziļumā. Tiek noņemtas atmirušās ādas šūnas un attīrītas no baktērijām. Un ar negatīvi lādētu jonoforēzi, ādas atkritumi tiek novadīti uz ādas virsmu. 

Ķermeņa putām ir papildus jonizētas sastāvdaļas, kurām ir pīlinga efekts. Tas nozīmē, ka virsējā ādas slāņa atmirušās šūnas tiek noņemtas paralēli virsējai un dziļai ādas attīrīšanai, kas ļauj ātrāk atjaunoties jaunai ādai. 

BYAS Ionto Sonic tīrīšana padara ādu pattiesi tīru un āda ir sagatavota ādas kopšanai, lai tā uzņemtu aktīvās vielas maksimāli efektīvi.

SASTĀVDAĻAS IONTO SONIC DEEP CLEAN & DETOX BODY MOUSSE: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, PEG-9 COCOGLYCERIDES, TREHALOSE, UREA, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLYL GLYCOL, SERINE, PENTYLENE GLYCOL, SALICYLIC ACID, GLYCOLIC ACID, ALGIN, GLYCERYL POLYACRYLATE, SODIUM HYALURONATE, PULLULAN, DISODIUM PHOSPHATE, POTASSIUM PHOSPHATE, SODIUM LACTATE, SODIUM PCA, MANNITOL, LECITHIN, SODIUM BENZOATE, SORBIC ACID, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, CI 42090, PARFUM.

Programma: BODY CLEAN

Laiks: 6 MINŪTES

Tilpiums: 100 ml

IONTO-SONIC DNA & SKIN REJUVENATION BODY SERUM

Kad mēs esam jauni, mūsu āda ir pilna ar hialuronskābi. Fibroplasti ražo daudz kolagēna un elastīna. Ādai ir apjoms, tā ir stingra, apjomīga un elastīga. Kad samazinās hialrunskābes dabīgie atjaunošanās procesi, āda zaudē apjomu un veidojas grumbas, āda kļūst ļengana. 

Ar revolucionāro Ionto Sonic Tehnoloģiju un IONTO-SONIC DNA & SKIN REJUVENATION BODY SERUMA pozitīvi lādētām anti novecošanās sastāvdaļām, piemēram bimolekulāri krusteniski savienoto hialuronskābi, tiek ievadīta ādas dziļākajos slāņos ar pozitīvu jonoforēzi caur Groomstera konduktīvajiem sariņiem. Jo vairāk hialuronskābes ir ādā, jo vairāk tiek aktivizēti fibroplasti, lai iegūtu dabisko kolagēnu un elastīnu, kas ādai piešķir elastību un stingrību.

BERLĪNES UNIVERSITĀTES PĒTĪJUMI IR APSTIPRINĀJUŠI:  Hialuronskābes klātbūtne ādā pēc BYAS hialuronskābes serumu un BYAS jonoforēzes izmantošanas pēc dienas nedēļas palielinās pat par 900%.

IONTO-SONIC DNA & SKIN REJUVENATION BODY SERUM sastāv no jonizētām sastāvdaļām, kas palīdz uzturēt telomēru garumu, aizsargājot jūsu šūnu kodola struktūras  no oksidācijas un bojājumiem, kā to apstiprina Juvity TM® klīniskie testi. Šādā veidā šūnām liek justies kā jaunām un dalīties.

Jūsu āda jutīsies kā 20 gads jaunāka!


SASTĀVDAĻAS IONTO-SONIC DNA & SKIN REJUVENATION BODY SERUM: AQUA, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, BETA VULGARIS (BEET) ROOT EXTRACT, ISOMALT, GERANYLGERANYLISOPROPANOL, HABERLEA RHODOPENSIS LEAF EXTRACT, YEAST EXTRACT, CERAMIDES, SQUALANE, RHODODENDRON FERRUGINEUM LEAF CELL CULTURE EXTRACT, LECITHIN, OPUNTIA FICUS-INDICA HYDROSOLUBLE PLANT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, OPUNTIA FICUS-INDICA HYDROSOLUBLE CELL EXTRACT, PARFUM.

Programma: BODY NUTRI

Laiks: 12 MINŪTES

Tilpums: 100 ml

IONTO-SONIC SILK ‘N’ SOFT BODY CREME

Kā trešais solis ķermeņa kopšanā ir īpaši kopjoša ķermeņa IONTO-SONICSILK ‘N’ SOFT BODY CREME dziļā ievadīšana jūsu ķermeņa ādā. Jūsu āda saņems īpašu pēdējo pieskārienu. Jūsu āda kļūs maiga un zīdaina, pateicoties pasaules pirmajam jonizētajam ķermeņa krēmam, kas tiek ievadīts ādas dziļākajos slāņos labākiem rezultātiem.

SASTĀVDAĻAS IONTO-SONICSILK ‘N’ SOFT BODY CREME: AQUA, CAPRYLYL METHICONE, PENTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, PEG-12 DIMETHICONE/PPG-20 CROSSPOLYMER, SODIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, HYDROGENATED POLYDECENE, GLYCERIN, TREHALOSE, UREA, ETHYLHEXYL STEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIMETHICONOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM ASCORBATE, TOCOPHEROL, TITANIUM DIOXIDE, SERINE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/ POLYHYDROXYSTEARATE, MICA, SODIUM ISOSTEARATE, RETINOL, ALGIN, GLYCERYL POLYACRYLATE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, PULLULAN, DISODIUM PHOSPHATE, POTASSIUM PHOSPHATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TIN OXIDE, PARFUM, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLAT


Programma: BODY CARE

Laiks: 12 MINŪTES

Tilpums: 100 ml

0
 .